Doprava zadarmo pre všetky objednávky nad 49 EUR

Doprava zadarmo pre objednávky nad 49 EUR

Zľava 11%

Balíček dermálnych krémov DERMAL B a DERMAL L

Zľava 11%

69,90 

ATOPIC SKIN – balíček prírodných dermálnych produktov DERMAL B 200 ml a DERMAL L 200 ml, určených na komplexnú starostlivosť o atopickú a šupinatú pokožku.

Prírodné, dermálne krémy, ktoré svojim patentovaným zložením pomáhajú pri regenerácii a zmiernení príznakov týchto problémov. Jedinečné zloženie s vysokou účinnosťou preukázanou testovaním.

100% prírodný dermálny krém, dermatologicky testovaný, vyrobený na Slovensku.

Viac informácií…

SKLADOM - Ihneď k odberu

Slovenské prírodné dermálne krémy bez kortikoidov

100% garancia spokojnosti

100% garancia spokojnosti

Ak vám krémy nepomôžu,
vrátime vám peniaze.

Prírodné zloženie

Prírodné zloženie

Dermálne krémy obsahujúce výhradne prírodné zložky.

Bez kortikoidov

Bez kortikosteroidov

Účinné zloženie krémov
bez kortikoidov.

Overená účinnosť

Overená účinnosť

Viac ako 90% účinnosť
overená testovaním.

Lepšie raz vidieť ako tisíckrát počuť

94,87%

účastníkov testovania uviedlo, že sa ich kožný problém zlepšil po používaní dermálnych krémov NAMYDERM

Prírodné dermálne krémy DERMAL B 200 ml a DERMAL L 200 ml

Prírodný dermálny krém DERMAL B

Atopický ekzém a psoriáza je chronický, svrbivý, neinfekčný kožný zápal (dermatitída), ktorý sa vyskytuje v značnej časti populácie. Nepríjemné začervenanie, podráždenie a svrbenie pokožky, ktoré je pri psoriáze sprevádzané výskytom suchých lézií na koži, značne znižuje komfort života.    100% prírodný dermálny krém DERMAL B je určený na pomoc pri boji s týmito nepríjemnými kožnými problémami. Na rozdiel od krémov s obsahom kortikoidosteroidov je jeho zloženie 100% prírodné a jeho použitie je vhodné aj pre najcitlivejšiu detskú pokožku.

Aplikácia krému DERMAL B nie je časovo obmedzená a jeho pravidelné nanášanie na postihnuté miesta pokožky zmierňuje prejavy týchto nepríjemných problémov. Svojim  patentovaným zložením, v ktorom prevláda bambucké a kakaové maslo spolu s mandľovým olejom a macerátom harmančeka, zaručuje dokonalé premastenie postihnutých miest. O hydratáciu sa v receptúre stará BIO kvetovaná voda harmančeka rímskeho. Synergicky v zložení krému DERMAL B pôsobia hlavné protizápalové komponenty, ako sú oxid zinočnatý, bisabolol, sodné soli kyseliny levulovej a anízovej. Neposlednou zložkou kompozície krému je prírodný vitamín E, ktorý znásobuje protizápalové účinky do unikátneho komplexného celku.

Pred uvedením výrobku na trh prebehlo testovanie účinnosti dermálnych krémov DERMAL na rôzne kožné ochorenia. 94,87% účastníkov testovania uviedlo, že sa ich kožné ochorenie po pravidelnej aplikácii krémov DERMAL zlepšilo a odporúčali by krém svojim priateľom. Vyskúšajte preto aj vy dermálny krém DERMAL B na svoj kožný problém a presvedčte sa „na vlastnej koži“ o jeho kvalitách a účinnosti. Garantujeme vám 100% spokojnosť s našimi výrobkami, inak vám vrátime peniaze.

Prírodné dermálne mlieko DERMAL L

100% prírodné dermálne mlieko DERMAL L je užitočné pri stavoch suchej pokožky, ako je ekzém a dermatitída, ktoré sa zhoršujú, keď sa pokožka nechá vyschnúť. Pri pravidelnom používaní môže pomôcť obnoviť pružnosť pokožky tým, že nahradí stratenú vlhkosť a obnoví v pokožke prirodzenú hydratáciu. Mlieko pomáha znižovať šupinatosť, začervenanie a svrbenie. DERMAL L obnovuje kožnú bariéru, zmierňuje podráždenie a pocity nepohodlia, posilňuje a udržiava pokožku hydratovanú a vláčnu.

Aplikácia mlieka DERMAL L nie je časovo obmedzená a jeho pravidelné nanášanie na postihnuté miesta pokožky zmierňuje prejavy týchto nepríjemných problémov. Svojim  patentovaným zložením, v ktorom prevláda mandľový olej a macerátom harmančeka v BIO slnečnicovom oleji, zaručuje dokonalé premastenie postihnutých miest. O hydratáciu sa v receptúre stará BIO kvetovaná voda harmančeka rímskeho. Synergicky v zložení mlieka DERMAL L pôsobia hlavné protizápalové komponenty, ako sú bisabolol, esenciálny olej harmančeka rímskeho a allantoin. Neposlednou zložkou kompozície mlieka je prírodný vitamín E, ktorý znásobuje protizápalové účinky do unikátneho komplexného celku.

Pred uvedením výrobku na trh prebehlo testovanie účinnosti dermálnych krémov DERMAL na rôzne kožné ochorenia. 94,87% účastníkov testovania uviedlo, že sa ich kožné ochorenie po pravidelnej aplikácii krémov DERMAL zlepšilo a odporúčali by krém svojim priateľom. Vyskúšajte preto aj vy dermálne mlieko DERMAL L na svoj kožný problém a presvedčte sa „na vlastnej koži“ o jeho kvalitách a účinnosti. Garantujeme vám 100% spokojnosť s našimi výrobkami, inak vám vrátime peniaze.

10 dôvodov prečo používať ATOPIC SKIN

 • 100% prírodné, patentovo chránené zloženie bez kortikosteroidov
 • zlepšenie kožného ochorenia uvádza 94,87% používateľov krémov NAMYDERM
 • neobsahuje parafín, petrolej ani žiadne iné ropné produkty
 • dermatologicky testované krémy
 • s obsahom prírodných olejov, masiel, kvetovaných vôd a esenciálnych olejov
 • vhodný aj na najcitlivejšiu a detskú pokožku
 • 100% garancia spokojnosti – nepomohol vám krém? Vrátime vám peniaze.
 • recyklovateľný obal chrániaci životné prostredie
 • unikátne, patentovo chránené a skutočne účinné zloženie overené testovaním v praxi
 • vyrobené na Slovensku
Oblasť použitia
 • Prírodný dermálny krém sa nanáša na postihnutú časť kože.
 • Krém nanášajte na čistú pokožku 2-3x denne v tenkej vrstve a nechajte vsiaknuť do pokožky.
Upozornenie
 • Výrobok neslúži na konzumáciu.
 • Neaplikujte ho na sliznice, do očí a otvorených rán.
 • Nepoužívajte výrobok v prípade alergie na ktorúkoľvek jeho zložku.
 • V prípade vyššej precitlivenosti realizujte pred použitím krému test znášanlivosti tak, že na malú plochu vnútornej strany predlaktia nanesiete trochu krému, ten necháte pôsobiť 24 hodín a v prípade, že sa neobjaví začervenanie ani iná alergická reakcia, môžete krém bezpečne používať.
 • DERMAL B je klasifikovaný ako kozmetický prípravok a jeho použitie nenahrádza odborné lekárske vyšetrenie a starostlivosť.
 • DERMAL L je klasifikovaný ako kozmetický prípravok a jeho použitie nenahrádza odborné lekárske vyšetrenie a starostlivosť.
 • Výrobok skladujte na suchom a chladnom mieste mimo priameho slnečného žiarenia. Ideálna teplota skladovania je 10-25 °C.

Stiahnite si príbalový leták dermálneho krému DERMAL B: PRÍBALOVÝ LETÁK

Stiahnite si príbalový leták dermálneho krému DERMAL L: PRÍBALOVÝ LETÁK

Zložky výrobku

DERMAL B: Voda, Bio Hydrolát Harmančeka rímskeho, Bambucké maslo, Kakaové maslo, Mandľový olej, Macerát harmančeka v BIO slnečnicovom oleji, Olivem 1000, Glycemul, Kyselina stearová, Oxid zinočnatý, Sodná soľ kyseliny levulovej, Sodná soľ kyseliny anízovej, Rastlinný glycerín, Allantoin, Cosgard, EO Harmanček, Bisabolol, Vitamín E

DERMAL L: Voda, Bio Hydrolát Harmančeka rímskeho, Mandľový olej, Macerát Harmančeka v Bio slnečnicovom oleji, Prírodný emulgátor Olivem 1000, Glycemul, Kyselina stearová, Allantoin, Cosgard, EO Harmanček, Bisabolol, Vitamín E

Ingredients

DERMAL B: Aqua, Anthemis Nobilis Flower Water, Butyrospermum Parkii Butter, Theobroma Cacao Seed Butter, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Anthemis Nobilis Flower infused in Helianthus Annuus Seed Oil, Cetearyl Olivate & Sorbitan Olivate, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Zinc Oxide, Sodium levulinate, Sodium anisate, Glycerin, Allantoin, Benzyl alcohol, Dehydroacetic Acid, Anthemis Nobilis Flower Oil, Bisabolol, Tocopherol

DERMAL L: Aqua, Anthemis Nobilis Flower Water, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Anthemis Nobilis Flower infused in Helianthus Annuus Seed Oil, Cetearyl Olivate & Sorbitan Olivate, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Allantoin, Benzyl alcohol, Dehydroacetic Acid, Anthemis Nobilis Flower Oil, Bisabolol, Tocopherol

Zloženie výrobku je chránené úžitkovým vzorom podľa zákona 517/2007 Z.z. o Úžitkových vzoroch a je zapísané ako Úžitkový vzor na Úrade priemyselného vlastníctva Slovenskej republiky.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “ATOPIC SKIN”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

ATOPIC SKIN - balíček produktov na atopickú pokožku

Balíček dermálnych krémov DERMAL B a DERMAL L

SKLADOM - Ihneď k odberu

SKLADOM - Ihneď k odberu